وبلاگ

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

اگر شما هم در شهر پرند زندگی می‌کنید، ممکن است درگیر این مسئله شده باشید که از کجا می‌توان اقدام به خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند تهران نمود؟ زیرا امروزه با ورود دنیای بازی و سرگرمی به زندگی مردم جامعه، همه برای بازی، به دنبال فروشگاه معتبری جهت خرید این نوع صندلی‌ها هستند. به طور کلی در عصر حاضر، بازی و سرگرمی، به یک جزء جدایی ناپذیر در زندگی بیشتر مردم جامعه تبدیل شده است. جهت مشاهده صندلی گیمینگ و خرید صندلی کامپیوتر و خرید صندلی چرخ دار و خرید اینترنتی صندلی ادارای کلیک کنید.
شاید تا به حال این فکر به ذهن شما هم رسیده باشد که برای بازی بهترین صندلی گیمینگ در پرند را تهیه کنید؛ تا در حین بازی احساس راحتی بیشتری نمایید. صندلی ای که با در نظر گرفتن موقعیت بدن، بتوان برای طولانی مدت از آن استفاده کرد؛ و قسمتی از فشار وارد شده به بدن در حین بازی را، کم کند.
امروزه با پیشرفت علم، ثابت شده است که نشستن طولانی مدت در یک موقعیت ثابت، می‌تواند صدمات مستقیم و جبران نشدنی را برای سلامتی به همراه داشته باشد. اما برای دسته ای از گیمرها، همانطور که نمی‌توانند از سلامتی خود بگذرند، رها شدن از بازی هم، دشوار و غیر ممکن است.
در این زمان بهترین گزینه برای آنها، خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت است؛ تا خطرات احتمالی یکجا نشینی را برای خود کاهش دهند. اگر شما یک گیمر حرفه ای هستید یا اینکه دوست دارید با صندلی گیمینگ و ویژگی‌های آن آشنا شوید، با نیک تاش همراه باشید.

منظور از صندلی گیمینگ چیست؟

منظور از صندلی گیمینگ چیست؟

آیا می‌دانید منظور از صندلی گیمینگ چیست و اصلا چرا این نوع صندلی‌ها تنها برای بازی و گیم استفاده می‌شوند؟ این نوع صندلی‌ها، همانطور که از نامشان مشخص است، صندلی‌های مخصوص بازی هستند. آنها با طراحی متفاوت و اصول ارگونومی ساخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور معمول صندلی گیمینگ علاوه بر بازی، برای استفاده طولانی مدت از کامپیوتر یا لپ تاپ نیز طراحی شده است.
بازی‌های کامپیوتری معمولا ساعت‌های زیادی زمان می‌برند، از این رو گیمرها نیاز دارند تا اقدام به خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند با کیفیت بالا نمایند. زمانی که آنها از این نمونه صندلی استفاده می‌کنند، به دلیل بالشتک‌های نگه دارند که در قسمت منحنی گردن و ستون فقرات وجود دارد، درد کمتری در بدن خود احساس می‌کنند.
آنها می‌توانند حالت خمش این نوع صندلی‌ها را، حدود 100 الی 110 درجه تنظیم کنند. پس از آن بعد از قرار گرفتن بازو بر روی تکیه گاه، به پشتی تکیه دهند.

به طور کلی می‌توان گفت تکیه گاه و بالش پشت گردن در صندلی گیمینگ، وزن بدن در افراد را (به هر میزانی که باشد) به خوبی تحمل می‌کند. در این صورت است که دید به طور مستقیم به سمت صفحه نمایش است، در حالی که دست‌ها به راحتی می‌توانند با موس و صفحه کلید کار کنند. پس افرادی که برای طولانی مدت اقدام به نشستن پشت سیستم می‌کنند، باید حتما به فکر خرید صندلی از فروشگاه‌های معتبر باشند.

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند در انواع محتلف

به طور کلی می‌توان گفت صندلی‌های گیمینگ مانند دیگر صندلی‌ها در انواع و طرح‌های مختلفی طراحی می‌شوند. امروزه چهار نوع صندلی گیمینگ از جمله صندلی کامپیوتری، کنسولی، مسابقه‌ای و بین بگ تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به شرح انواع صندلی گیمینگ می‌پردازیم؛

صندلی های گیمینگ کامپیوتری

زمانی که نامی از صندلی گیمینگ برده می‌شود، ناخواسته صندلی‌های کامپیوتری برای بازی به فکر افراد می‌رسد. لذا اگر به دنبال یک صندلی هستید که بتوانید به طور طولانی مدت از آن استفاده کنید و بازی کامپیوتری انجام دهید، مراجعه به فروشگاه معتبر برای خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند برای شما ضروری خواهد بود.

همچنین جدیدترین صندلی گیمینگ در پرند به گونه ای طراحی شده است، که بتوان آن را پشت میز هم قرار داد. معمولا صندلی‌های گیمینگ کامپیوتری پایه چرخدار 5 ستاره‌ای دارند. به گونه ای که قابلیت چرخیدن را دارا بوده و زمانی که بر روی آن نشسته اید می‌توانید به راحتی به اطراف بچرخید. این نوع صندلی‌ها تکیه گاه بلندی دارند و تا گردن افراد را پوشش می‌دهند.
علاوه بر آن دسته‌های بلند صندلی باعث شده تا در زمان کار با صفحه کلید ناراحتی برای مچ دست شما ایجاد نشود. همینطور برخی از صندلی‌های گیمینگ کامپیوتری هستند که مانند صندلی خودرو به عقب خوابانده می‌شوند. این ویژگی باعث شده تا از آنها به نام صندلی مسابقه ای هم، یاد شود.

صندلی بازی کنسولی

صندلی بازی کنسولی

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند از نوع کنسولی نیاز به دقت زیادی ندارد. به این دلیل که این نوع صندلی‌ها، همانطور که نامشان مشخص است، برای بازی‌های کنسولی ساخته شده اند. این نوع صندلی‌ها در مقایسه با دیگر صندلی‌های کنسولی تنوع بیشتری دارند. به این صورت که در شکل، اندازه و طرح‌های متفاوتی تولید می‌شوند.

بیشترین سفارش انواع صندلی گیمینگ در پرند در نوع کنسول، طرح راکر است. معمولا صندلی‌های راکر به شکل حروف انگلیسی L طراحی می‌شوند. از آنجایی که این صندلی‌ها پایه دار نیستید می‌توانند به طور مستقیم بر روی زمین قرار بگیرند. همچنین تکیه گاه این صندلی متناسب با حرکت گیمر، به عقب و جلو حرکت می‌کند. به همین خاطر است که به آنها صندلی راکر گفته می‌شود.
همچنین صندلی‌های راکر مانند صندلی‌های گهواره ای هستند. اگر یکی از فاکتور های مهم خرید صندلی گیمینگ را بخواهیم به شما بگوییم، این است که در زمان خرید، به حالت گهواره‌ای صندلی بسیار دقت نمایید؛ زیرا این نوع صندلی‌ها احساس راحتی بیشتری را به گیمر ها و دیگر مردم جامعه منتقل می‌کنند. در نهایت نیز باید بگوییم، این نوع صندلی‌ها دارای پورت USB و بلندگو هستند که شرایط را برای گیمرها آسان تر می‌سازد.

صندلی های گیمینگ مسابقه ای

از دیگر نمونه صندلی‌هایی که می‌توان از فروشگاه‌های معتبر اقدام به خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند نمود، صندلی‌های مدل مسابقه‌ای هستند. این نوع صندلی‌ها به عنوان پیشرفته ترین نوع صندلی‌های گیمینگ به شمار می‌روند و برای بازی‌های مسابقه‌ای طراحی شده اند.
صندلی‌های گیمینگ مسابقه ای به راحتی می‌توانند به کابینی متصل شوند و تمام لوازم مخصوص از جمله پدال، چرخ دنده، فرمان و دیگر موارد ضروری بر روی آنها قرار گیرد. کابین یا کاکپیت نوعی اتاقک مشابه اتاق خلبان است که تمامی دستگاه‌های بازی در آن موجود است. گیمرهای حرفه‌ای که مسابقات حرفه‌ای انجام می‌دهند معمولا به دنبال خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند از نوع مسابقه ای هستند.
اصولا این نوع صندلی‌ها، در دسته صندلی گیمینگ ارزان قرار نمی‌گیرند و میلیون‌ها تومان ارزش دارند. لازم به ذکر است که این بدان معنا نیست که گیمرهای مبتدی نمی‌توانند از این نوع صندلی استفاده کنند؛ اگر آنها توانایی خرید این نوع صندلی را دارند می‌توانند یکی از این نوع صندلی‌ها را برای خود تهیه کرده و نهایت استفاده را از آن ببرند.

صندلی گیمینگ بین بگ

لازم به ذکر است که نمی‌توان این صندلی را به عنوان یک صندلی گیمینگ در نظر گرفت. اما بسیاری از گیمرهای حرفه ای به دلیل نرم و راحت بودن این نوع صندلی‌ها، اقدام به خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند از فروشگاه ها و تولید کنندگان معتبر می‌نمایند.
این نوع صندلی‌ها معمولا بسیار بزرگ هستند و داخل آنها با فوم پر شده است. روکش صندلی‌های بین بگ از چرم یا میکروفایبر است. لازم به ذکر است که این نوع صندلی به دلیل اینکه ویژگی‌های سه مدل قبل را دارا نیست، قیمتی مناسب تر نسبت به بقیه صندلی‌های گیمینگ دارند و با هر نوع بودجه ای سازگار است.

کاندیدای مناسب برای خرید صندلی گیمینگ

کاندیدای مناسب برای خرید صندلی گیمینگ

همانطور که گفته شد صندلی گیمینگ نوعی صندلی خاص است، که به طور استاندارد ساخته شده و با ویژگی‌های خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرندساختاری بدن افراد سازگار است. به همین دلیل افراد مختلفی برای خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند به فروشگاه های بزرگ و معتبر مراجعه می‌کنند. این صندلی برای افراد با فعالیت‌های مختلف که در زیر به آنها اشاره شده است، مناسب هستند؛

• افرادی که در ادارات زمان زیادی از روز را در پشت میز می‌گذرانند.

• دانش آموزان یا دانشجویانی که باید برای مطالعه به طور طولانی مدت بنشینند.
• تمامی کارکنان ادارات یا اشخاصی که در خانه زمان زیادی را صرف استفاده از کامپیوتر می‌کنند.
• بیشتر گیمرهای حرفه ای زمان زیادی بازی می‌کنند.
• افراد دیگر که به گونه های متفاوتی از رایانه و… استفاده می‌کنند.

مشخصات برجسته ‌ای از صندلی گیمینگ هیجان ‌انگیز در پرند

مشخصات برجسته ‌ای از صندلی گیمینگ هیجان ‌انگیز در پرند

هنگامی که به دنبال خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند با تجربه‌ ای اشتیاق ‌انگیز و برجسته هستید، صندلی ‌های گیمینگ موجود در بازار ممکن است با تنوع گسترده‌ ای از ویژگی ‌ها و مشخصات طراحی شده باشند. اما برخی از مشخصات اساسی که به عنوان نقاط قوت یک صندلی گیمینگ در پرند قابل ذکر است، عبارتند از:

طراحی طبق حالت ارگونومی بدن

یکی از نقاط قوت خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند، طراحی ارگونومیک آن است. این صندلی ‌ها به‌ طور ویژه برای ارائه حمایت مناسب برای بدن در طول ساعات طولانی بازی طراحی شده‌ اند. طراحی مناسب آنها باعث می‌شود که کاربران بتوانند به راحتی در طول بازی‌ های خود حرکت کنند و از حالت راحتی برخوردار باشند.

پشتیبان ستون فقرات گیمرها

پشتیبان ستون فقرات گیمرها

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند، با پشتیبانی از نواحی مهم بدن مانند کمر، گردن و بازوها، برای کاربران احساس راحتی و آسایش فراهم می‌کنند. این امر از خستگی و درد در این نواحی بدن جلوگیری می ‌کند و تجربه بازی را برای کاربران بهبود می‌بخشد.

قابلیت تنظیمات چندگانه

صندلی ‌های گیمینگ در پرند، معمولا دارای قابلیت تنظیمات چند گانه هستند که به کاربران امکان می‌دهند ارتفاع، زاویه و مکان صندلی را به ‌طور دقیق تنظیم کنند. این امکانات، به کاربران این امکان را می‌‌دهد تا صندلی را به شکلی که بهترین حمایت و راحتی را فراهم می ‌کند، تنظیم کنند.

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

صندلی‌ های گیمینگ در پرند، از مواد با کیفیت و دوام بالا ساخته شده ‌اند که به کاربران اطمینان می‌دهند که محصولی با دوام و بازدهی بالا در اختیار دارند. استفاده از مواد مرغوب، باعث می‌شود که صندلی در برابر سایش و زمان مقاومت داشته باشد.

طراحی شیک و مدرن

صندلی ‌های گیمینگ در پرند، با طراحی شیک و مدرن، به دکوراسیون و زیبایی فضای بازی شما افزوده می‌شوند. طراحی زیبا و جذاب آنها، به کاربران امکان می ‌دهد تا در کنار تجربه بازی، از زیبایی و استایل منحصر به فرد صندلی خود نیز لذت ببرند.

جلوگیری از ضربه به انحنای ستون فقرات

یکی از ویژگی ‌های بارز صندلی‌ های گیمینگ در پرند، سیستم پشتیبانی مناسب از کمر و گردن کاربران است. این صندلی ‌ها اغلب دارای پشتیبانی قوی از این دو ناحیه حساس از طریق استفاده از بالشتک‌ های قابل تنظیم و نرمی متناسب هستند که به کاربران امکان می‌دهد در طول ساعات طولانی بازی، به طور مناسب حمایت شوند.

سیستم تهویه در صندلی های گیمینگ

سیستم تهویه در صندلی های گیمینگ

تهویه مناسب یکی از نکات حیاتی در طراحی صندلی ‌های گیمینگ است. خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند با داشتن سیستم تهویه ‌ای مناسب، برای افزایش راحتی و کاهش عرق هنگام نشستن روی صندلی طراحی شده است. این سیستم ‌ها به کاربران اجازه می‌‌دهند تا در طول مدت طولانی بازی، از هوای تازه و مطلوب لذت ببرند.

پشتیبانی از دسته‌ های بازی

صندلی ‌های گیمینگ در پرند معمولا دارای فضای خاصی برای نگهداری و پشتیبانی از دسته ‌های بازی هستند. این ویژگی از کاربران امکان می‌دهد تا دسته‌های خود را به راحتی و با استقرار مناسب در اختیار داشته باشند و از تجربه بازی بهتری برخوردار شوند.

قابلیت جمع ‌شدن

با توجه به محدودیت ‌های فضایی برخی از کاربران، قابلیت جمع ‌شدن یا تاشو بودن صندلی ‌های گیمینگ در پرند یک ویژگی مهم است. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد تا پس از استفاده، صندلی را به راحتی جمع و جا به جایی کنند و فضای بیشتری را در اختیار داشته باشند. پس خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند حتی در خانه های کوچک هم مفید واقع می‌شود.

با ضمانت گیم بازی کن

صندلی ‌های گیمینگ در پرند معمولا با ضمانت و گارانتی ارائه می‌شوند که از جمله مزایای آن ها است. این ضمانت ‌ها به کاربران اطمینان می‌دهند که در صورت وجود هر گونه مشکل یا نقصی در محصول، می‌‌توانند از خدمات پس از فروش و تعمیرات ارائه شده توسط تولید کننده بهره ‌مند شوند.

تفاوت صندلی گیمینگ با صندلی اداری

شاید در زمان خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند این تفکر را داشته باشید که تفاوتی برای جدا کردن انواع صندلی‌ها از هم، وجود ندارد. اما برخی از تفاوت‌ها وجود دارد که صندلی گیمینگ را از اداری متمایز می‌سازد. البته بسته به تفاوت در علایق و انتظارات کاربران در هنگام خرید صندلی، این تاین تفاوت‌ها تغییر خواهند کرد. پس باید تنها نیاز مصرف کننده در نظر گرفته شود. از جمله تفاوت‌های میان صندلی گیمینگ و اداری، عبارتند از:

• تفاوت در رنگ

یکی از تفاوت‌های بین این دو نوع صندلی ترکیب رنگ آنها است. رنگ‌های روشن و اسپرت و داشتن فریم بزرگ تر، از ویژگی‌های صندلی گیمینگ است. اما صندلی‌های اداری دارای رنگ تیره و اندازه‌های کوچک هستند.

• نحوه طراحی صندلی گیمینگ

به طور معمول صندلی‌های گیمینگ به سبک مسابقه ای طراحی می‌شوند. به این صورت که دارای پشتی برآمده و بلند بوده و نشیمنگاه آنها شیب دار است تا گیمر بر روی صندلی احساس راحتی کند.
معمولا گیمر های حرفه‌ای در زمان خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند، ویژگی‌های مثل بالشتک مخصوص کمر و سر و دسته‌های قابل تنظیم را در نظر می‌گیرند. همچنین این نوع صندلی‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع در قسمت دسته را نیز، دارا هستند.
علاوه بر موارد ذکر شده، صندلی‌های گیمینگ نسبت به صندلی‌های اداری به میزان قابل توجهی می‌خوابند. همچنین در صندلی‌های بازی قفل هایی برای تنظیم شیب و ارتفاع آنها وجود دارد. شایان ذکر است که تنظیم ارتفاع در انواع صندلی‌های گیمینگ نیز متفاوت خواهد بود.

• نحوه ساخت صندلی اداری

نحوه ساخت صندلی اداری

در صندلی های اداری، اندازه و مقدار موارد ذکر شده در صندلی گیمینگ، به میزان قابل توجهی کمتر است. بالشتک و پشتی صاف، کوتاه یا بدون برآمدگی یا تکیه گاه ثابت از ویژگی‌های صندلی اداری است. تکیه گاه‌ها معمولا در صندلی اداری بالا و پایین حرکت می‌کند و با قفل ساده تری نسبت به گیمینگ ساخته می‌شوند. همین امر باعث شده تا این نوع صندلی‌ها، با قیمت کمتری نسبت به دیگر صندلی‌ها به دست خریداران برسند.

مواد مورد استفاده در تولید انواع صندلی گیمینگ

در زمان خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند فاکتور مهمی که مد نظر قرار می گیرد مواد به کار رفته شده در تولید آن است. شایان ذکر است که صندلی از هر نوع که ساخته شود دارای مزایای و معایب مخصوص به خود است:
• صندلی چرمی: این نوع صندلی‌ها معمولا از چرم‌های گران قیمت و حتی راحت تر نسبت به دیگر صندلی‌ها ساخته می‌شوند. به طور معمول صندلی‌های چرمی به راحتی شستشو می‌شوند. اما یکی از معایب این نوع صندلی‌ها عمر کوتاه آنها است. به این صورت که روکش‌آن متناسب با میزان استفاده گیمر امکان دارد عمر کوتاه تری داشته باشد.

• صندلی پارچه‌ای: این نوع صندلی به دلیل استفاده از پارچه راحتی کافی را دارد و نسبت به صندلی‌های مش یا چرمی ماندگاری بیشتری دارند. اما به دلیل استفاده طولانی مدت و مداوم از این صندلی‌ها، امکان تمیز کردن این نوع صندلی کمی دشوار است.

• صندلی‌های گیمینگ مش: صندلی‌های مش در مدل‌های محبوب از نوع صندلی‌های گیمینگ قرار دارند. مدل‌هایی که به دلیل طراحی مشبکی که دارند امکان تنفس را به بهترین شکل تامین می‌کنند. به همین دلیل اکثر گیمرها این مدل صندلی را نسبت به صندلی چرمی ترجیح می‌دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش شما می‌توانید از طریق سایت و یا تماس با ما اقدام بفرمایید.

ویژگی های صندلی گیمینگ

ویژگی های صندلی گیمینگ

از ویژگی های صندلی گیمینگ می‌توان به نقش بسیار مهم آنها در سلامتی افراد اشاره کرد. البته ویژگی‌هایی که در خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند، این نوع صندلی‌ها را از صندلی‌ها معمولی متمایز می‌سازد بسیار متفاوت هستند. در ادامه به چند ویژگی و نکته مهم در خصوص صندلی‌های گیمینگ اشاره خواهیم کرد؛

1.کیفیت ساخت تشک و روکش های صندلی گیمینگ

یکی از مهم‌ترین و برترین ویژگی‌های صندلی گیمینگ، نحوه ساخت ویژه و استفاده از مواد با کیفیت بالا است. اکثر صندلی‌های گیمینگ از روکش چرم مصنوعی ساخته می‌شوند. ترکیب چرم مصنوعی و توری در ساخت اکثر صندلی‌های بازی باعث می‌شود تا کاربران راحتی بیشتری را در زمان بازی تجربه کنند.

یکی از نکته‌های کلیدی در صندلی گیمینگ استفاده از تشک با ضخامت مناسب است. معمولا بهترین تشک‌ها روکشی دارای تهویه دارند. این ویژگی تشک‌های صندلی گیمینگ، باعث شده تا هوا در زیر بدن و پشت کاربر جریان پیدا کند و مانع عرق کردن شود.

  1. دسته های قابل تنظیم گیمینگ

یکی از جدیدترین مدل‌هایی که برای خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند مشاهده می‌شود، صندلی‌هایی با دسته‌های قابل تنظیم هستند. این ویژگی مهم باعث می‌شود تا در زمان استفاده از صندلی احساس ناراحتی ایجاد نشود. بهترین فاکتور در صندلی‌های گیمینگ قرار گرفتن آرنج کاربران در حالت استراحت است.

بعضی از این نوع صندلی‌ها دسته‌های قابل تنظیم دارند که کاربر نسبت به راحتی خود، اقدام به تنظیم آن می‌کند. همچنین نرم بودن و قابلیت انعطاف داشتن در دسته‌ها، راحتی بیشتر را برای کاربران ایجاد می‌کند. در نهایت می‌توان گفت که با قرار دادن دست‌ها در حالت ریلکس و آرام، شانه‌ها در حالت راحتی قرار می گیرند و فشاری بر روی آنها وارد نمی‌شود.

  1. پشتیبانی از گردن کاربر و گودی کمر آنها

معمولا کاربران در زمان خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند به دنبال نوعی از صندلی می‌روند که در بخش گردن و کمر دارای بالشتک باشد. این ویژگی مانع آسیب رسیدن به مهره‌های گردن و کمر در کاربران می‌شود. همچنین باعث به تاخیر افتادن خستگی در آنها می‌شود. اکثر صندلی‌ها بالشتکی قابلیت تنظیم را دارند که می‌توانند در زمان استفاده نسبت به ویژگی‌های فردی تنظیم شوند.

  1. قابلیت تنظیم صندلی
    قابلیت تنظیم صندلی

یکی از خصوصیات دیگر صندلی گیمینگ قابل تنظیم بودن بخش‌های مختلف آن است. تنظیم کردن بلندی صندلی یکی دیگر از ملاک‌های مهم در این نوع صندلی‌ها خواهد بود. به این صورت که صندلی گیمینگ متناسب با قد هر کاربر قابل تنظیم است.

لازم به ذکر است که صندلی‌ها که توسط برندهای مختلف و معتبر تولید می‌شوند و امکان تنظیم در بقیه بخش‌های صندلی را دارا هستند. از جمله در قسمت نشیمنگاه و دیگر بخش‌های صندلی که می توان آن را متناسب با شرایط کاربر، تنظیم کرد.

  1. گردشی بودن پایه و مفصل

یکی دیگر از ملاک‌هایی که در زمان خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند باید در نظر گرفت، پایه و نشیمنگاه گردشی آن است. معمولا پایه‌های پنج شاخه، با چرخ‌های محکم و ثبات و کیفیت بالا در ساخت بهترین صندلی‌های گیمینگ استفاده می‌شوند.

همچنین نشیمنگاه در صندلی گیمینگ باید به صورت گردشی باشد و بتواند به راحتی بر روی یک میله بچرخد؛ تا دسترسی به موس و کیبورد آسان شود.

  1. مکانیزم طراحی و تنظیم صندلی گیمینگ

همانطور که گفته شد صندلی‌های گیمینگ در انواع و مدل‌های متفاوتی ساخته می‌شوند. در برخی صندلی‌ها شیب ثابت بوده اما در برخی دیگر شیب آن قابلیت تنظیم دارد. بعضی از صندلی‌ها دارای چرخ قفل دار هستند اما بعضی از آنها این ویژگی را ندارند.

همچنین برخی از صندلی‌های گیمینگ امکان تاب خوردن را برای کاربر فراهم می‌کنند؛ اما بعضی از صندلی‌های گیمینگ از این ویژگی برخوردار نیستند. به طور کلی می‌توان گفت بعضی از صندلی‌‌های بازی قابلیت تنظیم چند منظوره داشته و راحتی را برای کاربران خود فراهم می‌کنند.

  1. امکان سازگاری با میز، سیستم و بازی

از دیگر ویژگی‌ها در موقع خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند، سازگاری آن با میز و سیستم است. به صورت کلی استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ، مک و ایکس باکس و… هر کدام صندلی‌‌‌‌‌های مناسب به خود را برای بازی و استفاده می‌خواهند. همچنین یکی دیگر از عامل‌های مهم در انتخاب صندلی گیمینگ، میزی است که وسیله بازی بر روی آن قرار می‌گیرد.

  1. قیمت صندلی گیمینگ

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید به آن توجه می‌شود قیمت صندلی خواهد بود. قیمت می‌تواند نقش مهمی در انتخاب افراد ایفا کند. قبل از هر چیزی برای خرید صندلی گیمینگ میزان بودجه باید در نظر گرفته شود. زمانی که میزان بودجه مشخص شود خود به خود بسیاری از مدل‌ها از انتخاب افراد خارج و انتخاب آسان تر می‌گردد. 

نحوه سفارش آنلاین خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

نحوه سفارش آنلاین خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

نحوه سفارش صندلی گیمینگ در پرند به صورت آنلاین می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. از مهمترین آن‌ها این است که اینترنت باعث می‌شود تا کاربران انتخاب گسترده‌تری داشته باشند. به این معنی که برای پیدا کردن صندلی بازی در طرح، قیمت و کیفیت مناسب مشکلی پیدا نکنند.
علاوه بر این موضوع خرید اینترنتی صندلی گیمینگ، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند راحت‌تر قیمت‌ها و ویژگی‌ها را با یکدیگر مقایسه کنند. همین امر به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند در فروشگاه‌های معتبر انواع صندلی را مشاهده کنند و مناسب‌ترین صندلی را برای خود انتخاب نمایند.

فروشگاه نیک تاش

همانطور که بیان شد، در زمان خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند نکات مهمی وجود دارد که باید مد نظر قرار داد. همچنین یکی از مهمترین نکتاتی که باید در نظر گرفت، قرار گرفتن مناسب فرم بدن کاربران است. به طور کلی می‌توان گفت، نیازی به بررسی این مسأله نیست که افراد به چه دلیلی در طول شبانه روز پشت میز می‌نشینند؛ به این معنی که کار آن‌ها اداری باشد یا یک گیمر باشند. در هر حال، بهتر است از صندلی‌های گیمینگ استفاده کنند. پس بهتر است همه به دنبال خرید یک صندلی مناسب، از فروشگاه معتبر نیک تاش باشند.

مزایای خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند

یکی از انواع صندلی‌هایی که به جهت راحتی استفاده مورد توجه نوجوانان و جوانان قرار گرفته است، صندلی گیمینگ می‌باشد. خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند به واسطه استفاده از روش‌های نوین و امروزی بسیار آسان و مناسب است.
توجه داشته باشید صندلی‌های گیمینگ در حین بازی‌های کامپیوتری که تمامی اعضای بدن درگیر بازی است و همچنین کوچک‌ترین خلل در راحتی می‌تواند منجر به از بین رفتن هیجان بازی و باخت در بازی شود، اهمیت زیادی دارد.
امروزه صندلی‌های گیمینگ برای راحتی گیمر‌ها در حین بازی طراحی شده است تا این افراد بتوانند با تنظیم قسمت‌های مختلف صندلی شکل صحیح و راحت نشستن را برای خود در حین بازی فراهم کنند و همچنین در کنار راحتی، تمرکز کافی را برای بازی کردن داشته باشند.
مزیت‌های استفاده از صندلی گیمینگ راحتی حین نشستن، افزایش تمرکز گیمر‌ها، جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به سر، گردن، کمر و پا اشاره کرد.
خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند با استقبال زیادی رو به رو شد، چرا که گیمر‌ها توانسته‌اند تنوع بالایی از انواع صندلی‌های گیمینگ را مشاهده و به دلخواه خود نمونه‌ای از این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنند.

ویژگی‌ های صندلی گیمینگ مناسب و اصل

ویژگی‌های صندلی گیمینگ مناسب و اصل

با پر طرفدار شدن صندلی‌های گیمینگ، تولیدکنندگان زیادی در این عرصه دست به تولید و عرضه انواع صندلی‌های گیمینگ زده‌اند. البته تمامی انواع صندلی گیمینگ بر اساس استاندارد‌های لازم و به صورت اصولی تولید نمی‌شوند؛ بدین جهت لازم است با ویژگی‌های صندلی گیمینگ مناسب و اصل که می‌تواند برایتان کارآمد باشد آشنا شوید.
در ادامه به معرفی چندین مورد از مهم‌ترین این ویژگی‌ها پرداخته خواهد شد.

قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب صندلی

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که در تمامی انواع صندلی‌ها مشاهده می‌شود و وجود آن در صندلی‌های گیمینگ اهمیت زیادی دارد، قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب صندلی است.
گیمر‌ها نیاز دارند تا بتوانند ارتفاع و شیب صندلی را آنطور که دوست دارند و راحت‌تر هستند، تنظیم کنند. با تنظیم ارتفاع و شیب صندلی، می‌توانند تمرکز بیشتری بر روی صفحه کامپیوتر و بازی خود داشته باشند.

مجهز به دسته‌های نرم و قابل تنظیم

یکی دیگر از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که باعث می‌شود یک صندلی گیمینگ در بهترین حالت خود قرار بگیرد، وجود قابلیت تنظیم دسته‌های صندلی و همچنین نرم و لطیف بودن این قسمت است.
با خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند می‌توانید تنوع بالایی از انواع صندلی‌هایی که قابلیت تنظیم دسته را دارند مشاهده کنید.

مجهز به بالشتک کمر و گردن

زمان‌هایی که بر روی صندلی نشسته‌اید کمر و گردن بیش از دیگر اعضا درگیر خواهند بود. صندلی گیمینگ مناسب دارای بالشتک‌هایی برای کمر و گردن می‌باشد تا افراد با نشستن بر روی این صندلی هیچ احساس ناخوشایندی نداشته باشند.

روکش صندلی و تشک باکیفیت

به طور کلی صندلی‌های گیمینگ باید راحتی کاربر را ایجاد کند؛ بدین جهت روکش صندلی‌ها باید با کیفیت و مرغوب باشند. یکی از ویژگی‌های اصلی که در روکش‌های صندلی گیمینگ وجود دارد استفاده از روکش‌های استاندارد و قابل تنفس می‌باشد.
حین بازی زمان از دست گیمر‌ها خارج می‌شود و مدت زمان زیادی را بر روی صندلی گیمینگ می‌گذرانند، برای اینکه احساس ناخوشایند عرق و گرما را حس نکنند برای روکش این صندلی‌ها از روکش‌های قابل تنفس استفاده می‌شود.

راهنمای خرید صندلی گیمینگ در پرند

راهنمای خرید صندلی گیمینگ در پرند

لازم است برای خرید صندلی‌های گیمینگ در پرند به جهت تنوع گسترده‌ای که در خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند وجود دارد یک راهنمای خرید با خود به همراه داشته باشید. در نتیجه نکاتی که در ادامه گفته می‌شود را به خاطر بسپارید.

سایز صندلی

صندلی‌های گیمینگ از ساختاری کاملاً ویژه و پیشرفته برخوردار هستند، بهتر است این نوع از صندلی‌ها را بر اساس قد و وزنتان تهیه کنید.
صندلی‌های گیمینگ در سه ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ تولید می‌شود. افرادی که دارای وزن حداکثر ۱۷۰ هستند از صندلی‌های سایز کوچک، قد حداکثر ۱۹۰ ابعاد متوسط و قد بالای ۱۹۰ نیز بهتر است از صندلی سایز بزرگ استفاده کنند.

راحتی و ارگونومیک بودن

یکی از مهم‌ترین معیار‌ها برای خرید و تهیه صندلی‌های گیمینگ راحتی حین نشستن طولانی مدت می‌باشد، به صورتی که از درد‌های مزمن جلوگیری شود. وجود ارگونومیک بودن صندلی‌ها امکان راحتی را برایتان فراهم می‌آورد به نوبه‌ای که انگار صندلی را برای آناتومی شما بر اساس اندازه و وزنتان تولید کرده‌اند.
ارگونومیک بودن صندلی دارای قابلیت تنظیم پشتی صندلی، شیب و ارتفاع، تنظیم حالت نشیمنگاه و… می‌باشد.
جنس و متریال صندلی
جنس روکش صندلی‌های گیمینگ نیز اهمیت زیادی دارند. این صندلی‌ها در جنس‌های مختلفی تولید می‌شود که هر یک دارای مزایا و معایب خاص خود می‌باشند.
صندلی‌های گیمینگ که دارای جنس چرم اصل و مرغوب باشند علاوه بر اینکه در طولانی مدت شکل اولیه خود را حفظ می‌کنند کارایی و کاربرد خود را نیز از دست نمی‌دهند و در کنار تمامی این موارد قابلیت تنفس را نیز داشته و از عرق و خستگی گیمر‌ها نیز جلوگیری می‌کند.

خرید بهترین صندلی گیمینگ ارزان

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند بر اساس عوامل مختلفی ایجاد می‌شود اما بسیاری از افرادی که در شهر پرند یا دیگر شهر‌های کشور زندگی می‌کنند دوست دارند یکی از مناسب‌ترین انواع صندلی‌های گیمینگ را تهیه کنند. همچنین این افراد مایل هستند این محصول را با قیمتی مناسب و ارزان‌تر از دیگر مراکز خریداری کنند؛ لذا خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند آن هم از طریق مراکز معتبری چون نیک تاش با قیمت مناسب امکان‌پذیر می‌باشد.
نیک تاش که در حوزه خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند فعالیت گسترده‌ای دارد با تکیه بر دانش خود در این حوزه سعی نموده است برای فروش محصولات خود از روش‌های آنلاین بهره‌مند شود. اینگونه می‌تواند واسطه‌های بازار را حذف کند و با قیمت تولید محصول خود را به فروش برساند.
خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند به صورت مستقیم از تولید‌کننده مزیت‌هایی چون خرید آسان، کاهش قیمت محصول، خرید محصولی مرغوب و مطمئن، صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها را برای خریداران به وجود می‌آورد.

در چه مکان هایی میتوان از صندلی گیمینگ استفادهکرد؟

در چه مکان‌ هایی می‌ توان از صندلی گیمینگ استفاده‌ کرد؟

خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند امروزه با افزایش زیادی روبه‌رو است در نتیجه افراد زیادی دست به خرید صندلی ‌های گیمینگ می‌‌زنند. شاید برای شما نیز جالب باشد تا بدانید می‌‌توانید از صندلی‌ های گیمینگ نه تنها برای انجام بازی ‌های گیم و اینترنتی استفاده کنید بلکه می‌‌توانید از این نوع صندلی‌ ها در مکان ‌ها و موقعیت ‌های مختلفی استفاده کنید.

صندلی ‌های گیمینگ به نوبه‌ ای طراحی شده‌ اند که می‌‌توانند برای مراکز مختلفی چون محیط کار، محیط اداری، دفتر کار، اتاق کار و… مناسب باشند.‌ پس اگر به دنبال خرید یک صندلی مناسب برای خودتان در محل کار یا برای بازی‌ های اینترنتی هستید حتماً به سراغ صندلی‌ های گیمینگ بروید.

این صندلی‌ ها می‌‌تواند ویژگی‌ های جالب و قابل توجهی را برای شما به وجود بیاورد. خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند نیز می‌‌تواند بسیار متنوع باشد، در نتیجه دست شما خریداران نه تنها از نظر روش ‌های خرید بلکه از نظر قیمت این صندلی نیز کاملاً باز خواهد بود و شما می‌‌توانید یک محصول ایده آل را بر اساس بودجه مالی خود تهیه کنید.

استفاده طولانی مدت از صندلی گیمینگ امکان پذیر است؟

استفاده طولانی مدت از صندلی گیمینگ امکان پذیر است؟

صندلی ‌های گیمینگ نوعی از صندلی ‌ها هستند که با متریال ‌های با کیفیت و همچنین قابلیت ‌های متنوع تولید می‌شوند. اگر کمی‌به صورت دقیق‌تر به صندلی گیمینگ توجه داشته باشید متوجه خواهید شد که بخش‌ های مختلف آن از جمله نشیمنگاه، پشتی، ارتفاع، دسته ها و… قابل تنظیم هستند، همین مورد باعث می‌‌شود که شما در طول کار یا فعالیتتان بتوانید تمام بخش‌های این صندلی را بر اساس نیاز و استاندارد تنظیم کنید. از این رو می‌‌توان گفت که با تنظیم بخش‌ های مختلف صندلی گیمینگ قسمت‌ های مختلف بدن شما از جمله پا ها، کمر و گردنتان به هیچ عنوان در طولانی مدت دچار مشکل و درد نخواهد شد.

با وجود این امکانات و قابلیت‌ های تنظیم شما می‌توانید به راحتی در طولانی مدت از صندلی‌ های گیمینگ استفاده کنید‌. مدت زمان استفاده از صندلی‌ های گیمینگ هیچ محدودیتی نداشته چرا که این صندلی‌ ها به نوبه‌ای طراحی شده ‌اند که در طولانی مدت کوچک‌ ترین احساس ناراحتی به شما دست نخواهد داد. ویژگی‌ های خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند می‌تواند از هر جهت برای خریداران مناسب و به صرفه باشد.

قیمت خرید صندلی گیمینگ در پرند چقدر است؟

قیمت خرید صندلی گیمینگ در پرند چقدر است؟

با اینکه روش خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند اهمیت زیادی برای خریداران دارد، اما بیش از اینکه به قیمت این محصول توجه داشته باشید لازم است به کیفیت محصول نیز توجه کنید و صندلی‌ های گیمینگ در پرند را با کیفیت عالی خریداری نمایید.

 قیمت خرید این صندلی‌ ها بر اساس عوامل متعددی مشخص می‌شود که از این عوامل می‌‌توان به ابعاد و اندازه صندلی گیمینگ، مواد اولیه، کیفیت، قابلیت ‌ها، برند و تولید کننده اشاره داشت. یکی از مراکزی که توانسته است در زمینه خرید و قیمت صندلی گیمینگ در پرند فعالیت خوبی را از خود نشان دهد، مرکز فروش نیکتاش است. با مراجعه به فروشگاه آنلاین این مرکز می‌‌توانید با انواع صندلی‌ های گیمینگ، قیمت و روش‌ های خرید آن آشنا شوید. همچنین با ارتباط با کارشناسان می‌توانید از کیفیت محصولات مطمئن شده و یک محصول ایده‌آل را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *