وبلاگ

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

معرفی تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

پیدا کردن تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران امری بسیار مهم است چرا که بارها پیش آمده است که در محیط کاری دچار درد در ناحیه گردن، ستون فقرات، کمر و پاها شده باشید، دلیل اصلی درد در این نواحی را می‌توان صندلی شما دانست. امروزه انواع صندلی های اداری و مدیریتی تولید شده اند که بر حسب مقام افراد تعبیه می‌شوند و بر اساس قابلیت‌هایی که این صندلی‌ها دارند افراد می‌توانند در طولانی مدت بدون آسیب و درد در ناحیه‌های حساس بدن خود به کار خود مشغول باشند.

صندلی‌های اداری و مدیریتی نمونه‌ای از صندلی‌ها هستند که در محیط اداری مورد استقبال قرار گرفته‌اند، دلیل استقبال افراد از این نوع صندلی‌ها راحتی و آسایشی است که حین نشستن در طولانی مدت وجود دارد. تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران را می‌توان از بزرگترین تولید کنندگان در سراسر کشور دانست.

بهترین فروشگاه صندلی اداری در ایران

بهترین فروشگاه صندلی اداری در ایران

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

خرید و تهیه صندلی اداری یکی از مهم‌‌ترین ارکانی است که در محیط کاری اهمیت زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت این صندلی‌ها در محیط کاری تضمین سلامت کارکنان یک شرکت یا اداره می‌باشد.

بهترین فروشگاه صندلی اداری در ایران کجاست؟ شاید یکی از سوالاتی باشد که در هنگام خرید صندلی اداری و مدیریتی به ذهنتان خطور کرده باشد‌.

در ایران فروشگاه‌های زیادی در حوزه تولید و فروش صندلی اداری فعالیت می‌کنند و صنعت تولید صندلی در ایران روزانه در حال پیشرفت می‌باشد، ولی نکات قابل توجه ای درباره بهترین فروشگاه صندلی اداری در ایران وجود دارد چرا که نمی‌توان به هر فروشگاه اعتماد کرد و آن فروشگاه را جز بهترین‌ها دانست.

بهترین فروشگاه صندلی اداری باید دارای ویژگی های زیر باشد:

تولید با استاندارد های جهانی:

 • از اصلی ترین نکاتی که هر فروشگاه، باید برای فروش محصولات خود آن را در نظر داشته باشد استاندارد صندلی ها می‌باشد. یک فروشگاه خوب و برتر محصولاتی را به فروش می رساند که بر اساس استاندارد های لازم تولید شده باشد.

تنوع و زیبایی محصولات:

 • بسیاری از افراد به دنبال تنوع و زیبایی در میان انواع صندلی اداری و مدیریتی می‌باشند‌. به همین جهت است که بهترین فروشگاه صندلی اداری در ایران باید دارای تنوع و زیبایی محصولات باشد.

تضمین کیفیت و تضمین قیمت:

 • یکی از دیگر ویژگی‌هایی که بهترین فروشگاه صندلی در ایران باید از آن برخوردار باشد، تضمین کیفیت و تضمین قیمت است. با این دو مورد می توان به راحتی یک فروشگاه خوب را از یک فروشگاه بد تشخیص داد‌.

راهنمای خرید:

 • بهترین فروشگاه باید از راهنمای خرید یا مشاورین آنلاین و رایگان نیز برخوردار باشد تا در هنگام خرید خریداران را در انتخاب بهتر راهنمای کرده و پاسخگوی سوالات و ابهامات خریداران باشد.

نیک تاش یکی از بهترین فروشگاه صندلی اداری در ایران است. دلیل اینکه نیک تاش جز بهترین‌ها محسوب می‌شود کیفیت بالای محصولات، قیمت استثنایی، تضمین کیفیت و تضمین قیمت، به کارگیری مواد اولیه مرغوب و در نهایت مشاوره رایگان می‌باشد.

همواره در خرید صندلی‌های اداری و مدیریتی سوالات مختلف و گوناگونی ذهن خریداران را مشغول می‌‌کند که دانستن ویژگی‌هایی درباره این محصول می‌تواند کمک زیادی به این افراد کرده و انتخاب و خرید بهتری برای این افراد رقم بزند. از طرفی تنوع بسیار زیادی بین انواع صندلی اداری و مدیریتی وجود دارد که این مورد می‌‌تواند باعث سردرگمی خریداران شود؛ لذا برخی از افراد دوست دارند در خرید صندلی اداری یک راهنمای خرید داشته باشند، که در ادامه این مقاله قصد داریم از ویژگی صندلی اداری و همچنین نکاتی که در هنگام خرید این نوع صندلی‌ها باید به آن توجه شود برایتان بیشتر بگوییم.

ویژگی های صندلی اداری و مدیریتی

ویژگی های صندلی اداری و مدیریتی

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

صندلی اداری و مدیریتی دارای ویژگی های حائز اهمیتی است که دانستن این ویژگی ها می‌تواند در حین خرید صندلی اداری به عنوان یک راهنمای کوچک برای شما عمل کند. در ادامه می‌خواهیم از ویژگی‌های صندلی اداری و مدیریتی برایتان بیشتر بگوییم تا باعث آشنایی بیشتر شما با این صندلی‌ها شویم.

داشتن پشتی بلند:

در هنگام کار افراد بالا تنه خود را بیش از دیگر زمان‌ها تکان می دهند به همین جهت نیاز به صندلی دارند که به بالا تنه آسیب وارد نکند و در هنگام نشستن روی صندلی احساس راحتی کنند. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که صندلی اداری و مدیریتی دارد می‌توان به داشتن پشتی‌های بلند اشاره کرد. که تمام قسمت‌های گردن، ستون فقرات و کمر را در بر می‌گیرد و از آسیب به این نواحی جلوگیری می‌کند.

قابلیت تنظیم صندلی:

قابلیت تنظیم صندلی در ارتفاع مختلف، تنظیم پشتی نشیمنگاه و تنظیم پشتی صندلی از دیگر ویژگی‌هایی است که این نوع صندلی‌ها دارند‌‌.‌ شما در حین کار می‌توانید به هر صورتی که راحت هستید این صندلی‌ها را تنظیم کنید و از خستگی در هنگام کار و درد ها در نواحی مختلف بدن خود جلوگیری کنید.

ظاهر صندلی:

ظاهر صندلی‌ها نیز تغییر زیادی به خود دیده اند. امروزه صندلی‌های اداری و مدیریتی در شکل ظاهری مختلفی تولید می‌شوند که این ظاهر می‌تواند بر حسب مقاوم و منصب افراد در یک‌ شرکت متفاوت باشد‌. هر چه مقام افراد در یک شرکت بالاتر و با ارزش تر باشد، صندلی آن ظاهر لوکس و شیک تری به خود می گیرد.

ابعاد و اندازه صندلی:

صندلی‌های اداری که تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران آن را تولید می‌کند دارای ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تری نسبت به دیگر انواع صندلی‌ها می‌باشد تا بتواند تمام نواحی گردن تا پاها را پوشش دهد و از درد و فشار بر این قسمت‌ها جلوگیری کند.

پایه صندلی اداری و مدیریتی:

از ویژگی‌های مثبتی که صندلی اداری و مدیریت دارد می‌توان به پایه‌های این صندلی‌ها اشاره کرد. پایه صندلی‌های اداری و مدیریتی دارای مقاومت و استحکام بالایی بوده و دارای پر های چندگانه می‌باشد که این نکته باعث چرخش ۱۹۰ درجه صندلی می‌شود، شما در زمان‌ هایی که روی این صندلی نشسته اید می‌توانید به راحتی به هر سمتی که می‌خواهید صندلی را هدایت کنید. این نوع صندلی‌ها عموما به راحتی به صورت نرم و بدون صدا حرکت می‌کنند.

به روز ترین مدل های صندلی اداری و مدیریتی در تهران

به روز ترین مدل های صندلی اداری و مدیریتی در تهران

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

کارکرد کارمندان یک اداره و شرکت به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از این عوامل را می‌توان صندلی کار این افراد دانست چرا که کارکنان شروع کار خود را از روی این صندلی‌ها آغاز کرده و تا پایان وقت اداری خود روی این صندلی‌ها می‌نشینند. در صورت غیر استاندارد یا نامناسب بودن این صندلی‌ها می‌تواند ضرر های زیادی نه تنها برای فرد بلکه برای یک شرکت داشته باشد. پس وجود بهترین، با استاندارد ترین و به روز ترین مدل‌های صندلی اداری و مدیریتی در یک اداره می‌تواند یک عامل مثبت برای بازدهی بهتر کارها محسوب شود.

در حال حاضر به جهت پیشرفت‌های گسترده‌ای که در صنعت‌ها به وجود آمده است روزانه بر تعداد تولید صندلی‌های اداری افزوده‌ می‌شود. به همین جهت شاهد به روز ترین مدل‌های صندلی اداری و مدیریتی در تهران هستیم. حتی نیک تاش که جز تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران است مدل‌های جدیدی از این نوع صندلی‌ها را تولید و روانه بازار کرده است.

از جمله به روز ترین مدل های صندلی اداری و مدیریتی در تهران و نیک تاش عبارت است از:

 • صندلی مدیریتی M380
 • صندلی مدیریتی M812
 • صندلی مدیریتی M3000
 • صندلی مدیریتی M5000
 • صندلی مدیریتی M970

راهنمای خرید صندلی اداری و مدیریتی

بسیاری از افراد برای اولین بار است که دست به خرید صندلی اداری و مدیریتی می‌زنند و به جهت تعداد وسیعی از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران دچار سردرگمی می‌شوند‌ از آن جایی که این تنوع می‌تواند نقش مفیدی در خرید ایفا کند می‌تواند بازار کار افراد سودجو را نیز شکل دهد. چرا که افراد سودجو در این میان سعی می‌کنند محصول بی‌کیفیت خود را به فروش برسانند. اگر می‌خواهید یک محصول استاندارد و با کیفیت را از بزرگترین و بهترین تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران تهیه کنید به هنگام خرید به نکات زیر توجه کنید.

نکات خرید صندلی عبارتند از:

 1. به قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی توجه کنید. بهتر است در هنگام خرید از صندلی‌هایی استفاده کنید که امکان تنظیم ارتفاع صندلی را داشته باشد تا بتوانید بر اساس وزن و قد خود صندلی را تنظیم کنید.
 2. توجه به ارگونومیک بودن صندلی، ارگونومیک بودن صندلی یعنی صندلی دارای ساختاری استاندارد باشد به صورتی که تمام بخش‌های مهم بدن را به خوبی پوشش دهد تا افراد با نشستن طولانی مدت روی صندلی احساس درد نکنند و بتوانند به راحتی روی صندلی بنشینند.
 3. یک صندلی اداری و مدیریتی خوب باید قسمت‌های تکيه گاه و نشیمنگاه آن از چرم قابل تنفس تهیه شده باشد تا هوا در بین صندلی جریان پیدا کند. به جهت اینکه افراد با نشستن طولانی مدت بر روی این صندلی‌ها احساس گرما یا عرق نکنند.
 4. همانطور که گفتیم یکی از ویژگی‌هایی که صندلی‌های اداری و مدیریتی دارند قابلیت تنظیم در بخش‌‌های مختلف می‌باشد، در هنگام خرید به این نکته نیز توجه کنید که صندلی که خریداری می‌کنید قابلیت‌های تنظیم در ارتفاع، زاویه پشتی، انحنای کمر، بالشت نشیمنگاه و قابلیت تنظیم دسته‌های صندلی را داشته باشد.
 5. به پایه‌های صندلی نیز توجه کنید به طور کلی صندلی‌های اداری و مدیریتی با دو نوع پایه ثابت و پایه چرخ دار تولید می‌شوند. از آن جایی که امکان دارد در محیط کاری با قسمت‌های مختلف میز، کار داشته باشید بهتر است از صندلی‌هایی که دارای پایه‌های چرخ دار هستند استفاده کنید. توجه داشته باشید این پایه‌ها باید مقاومت و استحکام بالایی داشته باشند و در هنگام حرکت کاملا نرم، روان و بدون صدا عمل کنند.

مرکز فروش صندلی اداری و مدیریتی در تهران

مرکز فروش صندلی اداری و مدیریتی در تهران

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

صندلی‌های اداری و مدیریتی طرفداران زیادی پیدا کرده اند چرا که این نوع صندلی‌ها از نظر کیفیت، جنس روکش و قابلیت‌ها پیشرفته تر بوده و نسبت به دیگر انواع صندلی‌ها احساس راحتی بیشتری برای مصرف کنندگان ایجاد می‌کنند همچنین باعث می‌شوند مشکلاتی که با نشستن طولانی ایجاد می‌شود برطرف گردد، به همین دلیل مراکز زیادی در زمینه فروش صندلی اداری و مدیریتی در تهران وجود دارد.

در این مقاله سعی کردیم از بهترین فروشگاه‌ها، ویژگی بهترین صندلی‌های اداری و مدیریتی و راهنمای خرید این نوع صندلی‌ها برایتان بیشتر بگوییم تا در هنگام خرید دچار هیچگونه مشکلی نشوید‌‌. از مهم‌ترین نکاتی که در خرید صندلی وجود دارد این است که از چه مرکزی دست به خرید صندلی بزنید‌؟ یکی از مراکز فروشی که در زمینه فروش صندلی اداری در تهران فعالیت می‌ کند نیک تاش است.

 این مرکز برای فروش محصولات خود از روش‌هایی استفاده می‌کند تا خریداران بتوانند بدون هیچ واسطه ای از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران به صورت مستقیم این محصول را تهیه کنند در نتیجه بتوانند محصولی با کیفیت، درجه یک و استثنایی را خریداری کنند‌.

سفارش تولید انواع صندلی اداری و مدیریتی در تهران

پس از شناخت مرکز فروش و تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران سوالی که هم اکنون برای افراد پیش می آید این است که چگونه می‌توانند از طریق این مرکز فروش صندلی اداری و مدیریتی در تهران اقدام به سفارش تولید انواع صندلی کنند؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که روش‌های مختلفی برای سفارش تولید انواع صندلی اداری و مدیریتی در تهران وجود دارد.

بسیاری از افراد هستند که در حوزه فروش صندلی‌های اداری و مدیریتی مشغول به کار هستند به همین جهت می خواهند صندلی اداری و مدیریتی را در حجم بالا سفارش داده و تهیه کنند‌. خبر خوشی که برای این افراد وجود دارد این است که نیک تاش امکان سفارش تولید صندلی به صورت عمده را فراهم آورده است. در این روش می‌توانید وارد فروشگاه اینترنتی نیک تاش شوید و با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و به صورت عمده اقدام به ثبت سفارش تولید انواع صندلی اداری و مدیریتی کنید.

برخی از افراد نیز هستند که ساکن استان تهران می باشند لذا مایل هستند به صورت حضوری اقدام به ثبت سفارش محصول کنند. مرکز فروش نیک تاش این امکان را برای افراد ساکن تهران به وجود آورده است که این افراد با مراجعه کردن به مرکز فروش این مجموعه می‌ توانند از تنوع بالای محصولات دیدن کنند، با روند تولید محصولات آشنا شده و در نهایت اقدام به خرید حضوری کنند.

بهترین تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران بهترین تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران 

در این روز ها که کالا ها و محصولات با پیشرفت زیادی رو‌به‌رو شده اند صندلی‌ها نیز به شکل نوینی تولید و به بازار ها روانه می‌شوند. صندلی‌ها امروزه دارای تنوع بالایی می‌باشند و به دلیل تنوعی که دارند کاربرد های گسترده‌ای را نیز به خود اختصاص داده اند. دیگر مانند سابق از یک نوع صندلی برای تمام مصارف استفاده‌ نمی‌شود بلکه بر اساس نیاز، کارایی و کیفیت صندلی‌ها از نمونه‌ای بارز از این محصول استفاده می‌شود.

صندلی اداری و مدیریتی نمونه‌ای از صندلی‌های تولید شده می‌باشد که برای فضای اداره‌ جات و شرکت‌ها تعبیه شده است و افرادی که در بخش‌های مدیریت مشغول به کار هستند از این صندلی‌ها استفاده می‌کنند. تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در سراسر کشور مشغول تولید انواع مختلفی از صندلی‌ها هستند از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می‌توان به نیک تاش اشاره کرد.

این تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران برای تولید محصولات خود از متریال‌های به خصوصی استفاده می‌کند و هدف اصلی آن از تولید این نوع صندلی‌ها، تولید با کیفیت ترین‌ها می‌باشد تا رضایت خاطر مشتریان را به دنبال داشته باشد.

نحوه سفارش و خرید صندلی اداری و مدیریتی

خرید صندلی اداری و مدیریتی به جهت تضمین سلامت جسمانی شما در طولانی مدت می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. به همین جهت افراد زیادی هستند که علاقمند هستند دست به خرید صندلی اداری و مدیریتی بزنند.

خرید صندلی اداری و مدیریتی با روش‌های مختلفی امکان پذیر می‌باشد. با پیشرفت گسترده‌ ای که بشر امروزه شاهد آن بوده است حتی روش های خرید محصولات و کالاها نیز به شکل نوینی پدیدار شده اند. از جمله روش هایی که برای خرید صندلی اداری و مدیریتی می‌توان از آن ها استفاده کرد می‌توان به روش خرید بدون واسطه، روش خرید مستقیم، روش عمده، روش آنلاین و اینترنتی اشاره کرد.

اگر با سوالاتی چون نحوه سفارش صندلی اداری و مدیریتی از طریق تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران چگونه است؟ از چه روشی برای خرید از تولید کننده در تهران استفاده کنیم؟ خرید صندلی اداری و مدیریتی از تولید کننده چه ویژگی هایی دارد؟ رو‌به‌رو شده اید ادامه مطلب را از دست ندهید.

نحوه سفارش و خرید صندلی اداری و مدیریتی در تهران به دو صورت آنلاین و حضوری می‌باشد. برای آن دسته از افرادی که در استان تهران هستند و می‌توانند به صورت حضوری به مرکز تولید مراجعه کنند امکان خرید و سفارش حضوری فراهم شده است و برای آن دسته از افرادی که در خارج از استان تهران ساکن هستند امکان خرید و ثبت سفارش آنلاین به وجود آمده است که به راحتی می‌توانند از طریق کارشناسان فروش تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران با نام نیک تاش تماس گرفته و ثبت سفارش محصول را انجام دهند.

روش خرید بدون واسطه و مستقیم می‌تواند یکی از روش‌های خرید به صرفه برای خریداران باشد، به جهت اینکه مزیت‌هایی چون خرید آسان و بدون دردسر را با قیمت استثنایی به وجود آورده است.

بهترین تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران کدام است؟

صنعت ساخت صندلی امروزه در کشور ما با رونق زیادی همراه می‌باشد به نوبه‌ای که در استان‌های مختلفی از کشور انواع مختلفی از صندلی‌های اداری و مدیریتی تولید می‌شوند و اکثر تولید‌کنندگان صندلی نیز محصولات خود را به خارج از مرز‌های کشور صادر می‌کنند. از بزرگ‌ترین تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می‌توان به نیک تاش اشاره کرد که با به کارگیری فناوری روز دنیا و همچنین استاندارد‌های لازم در زمینه تولید انواع صندلی اداری و مدیریتی توانسته است به این درجه مهم دست پیدا کند.
اگر شما نیز به دنبال تهیه صندلی اداری و مدیریتی هستید می‌توانید از طریق سایت نیک تاش که از تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران است از انواع این نوع صندلی‌ها دیدن کنید و با مقایسه مشخصات و ویژگی‌های صندلی‌ها، یکی از بهترین نمونه‌ها را تهیه کنید.

جدید‌ترین صندلی اداری و مدیریتی

جدید‌ترین صندلی اداری و مدیریتی

صندلی‌های اداری و مدیریتی نمونه‌ای جدید از انواع صندلی‌های پیشرفته به شمار ‌می‌روند. از آن جایی که افراد باید تایم و زمان طولانی را روی این صندلی‌ها سپردی کنند روز به روز به استاندارد‌های این محصول افزوده شده و تولید‌کنندگان صندلی سعی می‌کنند ساختاری جدید‌تر و استاندارد‌تر برای این محصول ایجاد کنند.
تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران با نام تجاری نیک تاش تمام تلاش خود را کرده است تا جدید‌ترین صندلی اداری و مدیریتی را تولید کند. لازم است بدانید این مجموعه در کنار تلاش‌های خود برای تولید بهترین نمونه از انواع صندلی‌های اداری و مدیریتی تمام تلاش خود را نیز به کار برده است تا بتواند محصولی لوکس و شکیل را تولید و به بازار‌ها عرضه گرداند؛ بنابراین توانسته است از جدیدترین صندلی‌های اداری و مدیریتی خود رونمایی کند. برای دیدن جدید‌ترین صندلی اداری و مدیریتی کافی است به سایت و یا فروشگاه اینترنتی این مجموعه مراجعه فرمایید‌.
از جمله جدید‌ترین صندلی اداری و مدیریتی که نیک تاش تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران به بازار‌ها عرضه و به خارج از مرز‌های کشور صادر می‌گرداند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد‌:

• صندلی مدیریتی m۳۰۰۰
• صندلی مدیریتی m۸۱۲
• صندلی مدیریتی m۹۷۰
• صندلی مدیریتی m۵۰۰۰

تمام صندلی‌هایی که ذکر شد از قابلیت‌های خارق العاده‌ای چون قابلیت تنظیم پشتی، تنظیم ارتفاع، پایه‌های چند پر آهنی و چرخ نشکن روان برخوردار هستند. که همین موارد از نکات مثبت جدید‌ترین صندلی اداری و مدیریتی محسوب می‌شود.
نیک تاش که از برند‌های معتبر و برتر در زمینه تولید صندلی اداری و مدیریتی است جدید‌ترین صندلی‌های اداری و مدیریتی را که تولید کرده است در سایت خود با تمام مشخصات فنی، قیمت، ویژگی‌ها و نکات قابل توجه درباره جدید‌ترین صندلی‌ها را قرار داده است تا افراد بتوانند با سهولت بیشتری دست به خرید و تهیه صندلی اداری و مدیریتی بزنند. بهترین را از نیک تاش بخواهید.

کاربرد صندلی‌ های اداری و مدیریتی

صندلی‌های اداری راز سلامتی و آرامش در محل کار هستند و وجود آن‌ها در تمامی محیط‌های اداری الزامی است. اگر بخواهیم درباره‌ی تاریخچه‌ی این صندلی‌ها بگوییم که برای اولین بار در سال ۱۹۰۴ صندلی چرخدار اداری که از جنس چوب بود ساخته شد. و پس از گذشت چندین سال و در قرن بیستم صندلی‌های اداری مانند صندلی‌های امروزی تولید شدند. این صندلی‌ها همگی برای راحتی هر چه بیشتر کارمندان و مدیران در اداره جات ساخته شدند. شکل ظاهری صندلی‌های اداری از آن زمان تا به امروز دچار تغییراتی شده است. و امروزه شاهد تولید انواع صندلی‌های اداری، مدیریتی و… با بهترین کیفیت هستیم. این صندلی‌های ارگونومیک در محل‌هایی مانند: اداره جات، بانک‌ها، شرکت‌ها، اتاق جلسات، ارگان‌های دولتی، بیمارستان‌ها و… کاربرد دارند. همچنین در صورتی که ساعت‌های طولانی در خانه پشت میز کامپیوتر می‌نشینید می‌توانید به طور مستقیم از تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران این صندلی‌ها را خریداری کنید.

آشنایی با انواع صندلی‌ های اداری و ویژگی‌ های آن

آشنایی با انواع صندلی‌ های اداری و ویژگی‌ های آن

همانطور که می‌دانید تمامی صندلی‌هایی که در محیط‌های اداری استفاده می‌شوند در دسته صندلی‌های اداری قرار دارند. این صندلی‌ها قابلیت‌های گوناگونی دارند و به همین علت در قسمت‌های مختلفی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران این صندلی‌ها را با توجه به نیاز‌های کارمندان و مدیران در مدل‌های مختلفی تولید نموده است. برای اینکه بتوانید بهترین و مناسب‌ترین صندلی اداری را خریداری کنید باید با انواع صندلی اداری آشنا شوید. انواع صندلی‌های اداری به طور کلی شامل مواردی به شرح زیر می‌باشند:

• صندلی مدیریتی

همانطور که در قسمت‌های قبل با صندلی مدیریتی آشنا شدید؛ این صندلی مناسب مدیران می‌باشد که در هر اداره‌ای یافت می‌شود. این صندلی‌ها ویژگی‌های ارگونومیک دارند به گونه‌ای که صندلی‌های مدیریت را می‌توان به عنوان راحت‌ترین صندلی اداری شناخت. این صندلی‌ها دارای ویژگی‌هایی مانند: قابلیت تنظیم ارتفاع و پشت سری برای استراحت گردن می‌باشند.

• صندلی کارمندی

یکی دیگر از انواع صندلی‌های اداری صندلی‌های کارمندی هستند. این صندلی‌ها همانگونه که از نام آن‌ها مشخص است مناسب برای کارمندان شاغل در اداره‌ها می‌باشد. از آنجایی که کارمندان اداری نیز ساعت‌های طولانی بر روی صندلی می‌نشینند؛ می‌بایست از صندلی‌های استاندارد و با کیفیت استفاده کنند. استفاده از صندلی‌های کارمندی بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای کارمندان است زیرا با این صندلی‌ها کمتر احساس خستگی خواهند کرد. از ویژگی‌های این صندلی می‌توان به مواردی همچون: طراحی ارگونومیک، راحتی بدنه، جلوگیری از تعریق، قابلیت تنظیم و طراحی مناسب با محل کار اشاره کرد.

• صندلی انتظار

صندلی‌های انتظار یکی دیگر از صندلی‌های اداری هستند که اداره جات و شرکت‌ها کاربرد دارند. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که برای کار‌های اداری به اداره‌ها و شرکت‌ها مراجعه کنید و مجبور باشید دقایقی بر روی صندلی انتظار بنشینید. این صندلی‌ها که انواع و اقسام گوناگونی دارند صندلی انتظار می‌باشند. این صندلی‌ها معمولاً ظاهر ساده و مقاومت بالایی دارند. تفاوتی که این صندلی‌ها با دیگر صندلی‌های اداری دارند این است که مراجعین مدت زیادی بر روی این صندلی‌ها نخواهند نشست و به همین علت در ساخت آن‌ها بری از طراحی ارگونومیک و جک‌های تغییر ارتفاع و… نخواهد بود.

• صندلی کنفرانس

یکی دیگر از مکان‌ها در شرکت‌ها و اداره جات که می‌بایست از صندلی‌های مناسب و با کیفیت استفاده کرد اتاق کنفرانس و برگزاری جلسات است. این موضوع بسیار با اهمیت می‌باشد زیرا در این مکان کارکنان، مدیران شرکت اهداف و راهبرد‌های شرکت را تعیین می‌کنند. بنابراین در صورتی که صندلی‌های با کیفیت و راحت وجود نداشته باشد ممکن است جلسات کسل‌کننده باشند و به خوبی پیش نروند. یک صندلی کنفرانس مناسب باید ویژگی‌هایی مانند: طراحی شیک و رسمی، استاندارد و راحت، ابعاد مناسب و پایه‌های محکم و ثابت داشته باشد. اگرچه صندلی‌های کنفرانس نیز راحت و استاندارد هستند اما این صندلی‌ها در مقایسه با صندلی مدیریتی و کارمندی راحتی کمتری دارند زیرا مدت زمان استفاده از آن‌ها خیلی کمتر از سایر صندلی‌ها اداری است. بنابراین این صندلی‌ها معمولاً مدل ساده‌ای دارند و مکانیزم تغییر ارتفاع نیز نخواهند داشت.

مکانیزم‌ها و ویژگی‌های صندلی مدیریتی

مکانیزم‌ها و ویژگی‌های صندلی مدیریتی

همانطور که گفته شد صندلی‌های مدیریتی به علت ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که دارند نسبت به سایر صندلی‌های اداری قیمت بالاتری دارند. به عنوان مثال یکی از بارزترین تفاوت‌هایی که این صندلی با سایر صندلی‌ها دارد ارتفاع قابل تنظیم آن است. بدین ترتیب صندلی‌های مدیریتی این امکان را به استفاده‌کنندگان می‌دهند که ارتفاع صندلی خود را با توجه قد خود و ارتفاع میز تنظیم کنند. بدین ترتیب نه تنها دسترسی آن‌ها به میز کار بهتر خواهد شد بلکه دیرتر احساس خستگی خواهند کرد. همچنین صندلی‌های مدیریتی بر خلاف سایر صندلی‌های اداری اغلب دارای زیرپایی مخصوص برای قرار دادن پا حین کار هستند. این موضوع از خستگی پا‌ها جلوگیری خواهد کرد و از آویزان ماندن پا‌ها نیز جلوگیری خواهد کرد.
روکش چرم به کار رفته در صندلی‌های مدیریتی نیز یکی از مواردی است باید به آن توجه داشته باشید. تولید‌کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می‌بایست از پارچه‌ی چرم درجه یک و ضد تعریق استفاده کند. بنابراین قبل از خرید این صندلی‌ها به جنس روکش آن نیز توجه داشته باشید.
یکی دیگر از موضوعاتی که این صندلی را با تمامی صندلی‌ها متفاوت نموده است مکانیزم‌های به کار رفته در صندلی مدیریتی است. و اما این مکانیزم‌ها که در مدل‌های مختلف صندلی مدیریتی وجود دارد مواردی به شرح زیر هستند:

انواع مکانیزم صندلی مدیریتی

۱. مکانیزم ال که این امکان را می‌دهد تا نشیمنگاه صندلی ثابت مانده و پشتی آن به عقب رفته و مجدد به حالت عادی بازگردد.
۲. مکانیزم بعدی مکانیزم تیلت است که با استفاده از آن می‌توان صندلی را به راحتی در حالت استراحت قرار داد. در این صندلی‌ها پشتی و نشیمن یک تکه می‌باشند و می‌توانید به طور همزمان نشیمنگاه و پشتی صندلی را به عقب خم کنید.
۳. مکانیزم سینکرون یکی دیگر از مکانیزم‌هایی است که تفاوت آن با مورد قبلی این است که حرکت پشتی و نشیمنگاه به طور هماهنگ می‌باشند. به عنوان مثال اگر پشتی صندلی را ۱۵ درجه خم کنیم؛ نشیمنگاه ۵ درجه تغییر خواهد کرد. وجود این مکانیزم در صندلی‌های مدیریتی باث راحتی هرچه بیشتر آن‌ها خواهد شد.

قیمت خرید تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

قیمت خرید تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران سعی کرده است انواع صندلی ‌های اداری و مدیریتی را در کیفیت‌ ها و ابعاد متنوعی تولید و روانه بازار فروش کند. یکی از مراکزی که امروزه جز تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران شناخته می ‌شود نیکتاش نام دارد. این مرکز سعی کرده است تمام محصولات خود را در سایت خود قرار دهد تا خریداران بتوانند به راحتی صندلی اداری و مدیریتی مد نظر خود را از آن خریداری کنند.

قیمت خرید صندلی ‌های اداری و مدیریتی بر اساس عوامل متعددی چون نوع صندلی، برند و تولید کننده، کیفیت مواد اولیه، ابعاد و اندازه صندلی مشخص می‌ شود، اما زمانی که از طریق تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران قصد خرید این محصول را داشته باشید، لازم است بدانید که قیمت خرید صندلی اداری و مدیریتی توسط تولید کننده می‌ تواند نسبت به بازار فروش قیمت مناسب ‌تری داشته باشد.

توجه داشته باشید که تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران مواد اولیه تولید را به صورت عمده تهیه می ‌کند، در نتیجه هزینه‌ ای که برای خرید مواد اولیه پرداخت خواهد کرد بسیار کمتر می ‌باشد. از این رو قیمت خرید صندلی ‌های اداری و مدیریتی از تولید کننده می ‌تواند برای خریداران به صرفه ‌تر باشد.

مزایای خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران

توجه داشته باشید که امروزه شما می‌ توانید از روش‌ های مختلفی برای خرید صندلی اداری و مدیریتی در تهران اقدام کنید. یکی از روش‌ هایی که می‌ تواند برای شما مزیت ‌ها و ویژگی ‌های مختلفی را به همراه داشته باشد، خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران است

از جمله مزیت ‌های خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می‌ توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • قیمت مناسب

یکی از مهمترین مزیت ‌هایی که خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می ‌تواند برای کاربران و متقاضیان داشته باشد قیمت مناسب صندلی ‌ها است. شما زمانی که یک محصول را از تولید کننده اصلی آن خریداری می‌ کنید سود دلالان و همچنین واسطه ‌ها حذف خواهند شد در نتیجه شما با قیمتی پایین‌تر از نرخ بازار این محصولات را تهیه می ‌‌کنید.

 • خرید آسان و بدون اتلاف وقت

خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می ‌تواند خرید آسان و بدون اتلاف وقت را نیز برای شما به وجود بیاورد چرا که شما مستقیماً مدل‌ های این تولیدکننده را مشاهده خرید کرد و در بین تنوع محصولات آن نمونه‌ ای را انتخاب می ‌کنید در نهایت با سفارش آن می‌ توانید بدون اتلاف وقت محصول مد نظر خود را خریداری کنید.

 • تنوع بالا

زمانی که با تولید کننده یک محصول سرکار داشته باشید، می ‌توانید از تنوع بالای صندلی ‌های اداری و مدیریتی لذت ببرید. چرا که تولید کنندگان تنوع بالایی از محصولات را برای خریداران و متقاضیان خود ایجاد می‌ کنند.

 • امکان به کار بردن سلیقه

توجه داشته باشید که شما با خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می ‌توانید سلیقه خود را به خرج دهید و آن چیزی را که در ذهنتان است را به تولید کننده بگویید و همان صندلی را تهیه کنید. اینگونه می‌ توانید با سلیقه و نیاز خود محصول ایده‌آل خود را سفارش دهید.

 • گارانتی و ضمانت کیفیت

در نهایت لازم است که شما بدانید با خرید از تولید کننده صندلی اداری و مدیریتی در تهران می‌ توانید محصول مد نظر خود را با گارانتی و ضمانت کیفیت خریداری کنید. در نتیجه در طولانی مدت شما از کیفیت محصول مطمئن خواهید بود و می ‌دانید که محصول دارای گارانتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *